Әртүрлі – Тең

Қазақстанда Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі бастамасымен «Әртүрлі – Тең» сайысы басталы. Басты мақсаты мүмкіндіктері шектеулі адамдарды қоғамда интеграциялау, оларға өздерінің жан-жақтылығын көрсетуге мүмкіндік беру және басқалар алдына мысал болуы болып табылады. Бірінші әр облыстан 10 наминация бойынша жеңімпаздарды таңдап, кейін солардың ішінен республика деңгейіндегі жеңімпазды атайды.

Біздің университетімізден Салимхан Сабитов, Рустам Шакеев, Станислав Баёв и Александр Соловьев секілді студенттер қатысады. Олар спортпен белсенді шұғылданады, университеттің қоғамдық өміріне қатысады, оқуларын жақсы оқиды. Сайысқа қатысушылардың жетекшісі, «Финанс және несие» кафедрасының оқытушысы, э.ғ.к. Владислав Демьянов атап өткендей, балалардың жеңімпаз атануларына мүмкіндіктері бар. «Ең жақсы студент» атағын алуға сайысқа түседі. Университетімізде барлығы 44 мүмкіндіктері шектеулі студенттер оқиды.

29.07.2013