Александр Поляков таэквандодан екі дүркін әлем чемпионы

Александр Поляков биыл М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-нің дене шынықтыру факультетін тәмамдады. Ол 6 жасынан таэквандоға барады. Қазіргі кезде халықаралық деңгейдегі спорт мастері. Саша жақында ғана әлбеттегі жарыстардан оралды. Он сегізінші үниежүзілік Чемпионат Болгария астаныснда шілденің 17-нен 20 аралығында өтті және әлемнің 65 елінен 800-ге жуық қатысушылардың басын біріктірді. Біздің спортсменіміз бұл жарыста үш түрден сайысқа түскен және арнайы техника сайысында жеңімпаз атанып, құрама арасында спарингтен 2 орынға ие болған.

Осылай, Александр Поляков Қазақстанда таэквандодан екі дүркін әлем чемпионы атанды.

Алайда спортсменіміз осымен шектелмей, әрі қарай шынығатын болады. Сөз арасында, келесі жарыс 2 жылдан соң таэквандо отаны Солтүстік кореяда өтпек. Ол жақта да Александр поляковты жеңіс күтіп тұр деген үміттеміз.

30.07.2013