СҚО жас белсенділерімен өткен семинар-тренинг

Университетте 30 шілде 2013 жылы «Толеранттылықтың және лидерлік сапа құралымы жастар арасында» атты семинар-тренинг өтті. Бұл жиылысқа «Жас Отан» жастар қанаты филиалы, этномәдени ұйымының өкілдері және Петропавл қаласының және облысымыздың барлық аудандарының жастар саясаты басқармасының мамандары қатысты. Бұл тренингте барлығы 50-ге жуық адам, оның ішінде СҚМУ белсенділері де қатысты.

Жиылған қонақтар алдында жастар саясаты басқармасының, Солтүстік Қазақстандағы Қазақстан ұлттар Ассамблеясы филиалының жетекшілері, М. Қозыбаев атындағы СҚМУ оқытушылары сөз сөйледі.

Іс-шараның басты мақсаты - жастар арасындағы этносаралық толеранттылық және лидерлік сапаны дамыту тренингтерін өткізу.

Семинар соңында семинар қатысушылары сертификаттармен марапатталды.

30.07.2013