Темірханова Әсемгүл Серікқызын PhD докторы дәрежесін алу үшін диссертациясын қорғаумен құттықтаймыз!

2022 жылғы 13 желтоқсанда "Қазақстан тарихы және әлеуметтік-гуманитарлық пәндер" кафедрасының аға оқытушысы Темірханова Әсемгүл Серікқызы Л. Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінде "6D020300 – Тарих" мамандығы бойынша "Манаш Қозыбаев және Отан тарихындағы Тәуелсіздік мәселелері" тақырыбында философия докторы (PhD) ғылыми дәрежесін алу үшін диссертация қорғады. Қорғау сәтті өтті және диссертациялық Кеңес 100% философия докторы (PhD) дәрежесін беру үшін бірауыздан дауыс берді. "Қазақстан тарихы және әлеуметтік-гуманитарлық пәндер" кафедрасының ұжымы Темірханова Әсемгүл Серікқызын шығармашылық пен дамудың жоғары деңгейімен, өте жақсы қорғалған PhD докторымен құттықтайды. Сізге ерекше табысты ғалым, оқытушы болуды, бірегей жобалар құруды және зерттелмеген салаларды, шексіз мүмкіндіктер мен жарқын ойларды, таңғажайып студенттерді ашуды тілейміз.