СҚУ 1 курс магистранттар арасында кейс-сайысын

2022 жылдың 21 қарашасында Шет тілдері кафедрасының ПОҚ СҚУ 1 курс магистранттары арасында кейс-сайысын өткізді. Кейс-жағдайлар әр түрлі бағытта болды: табиғи, техникалық, педагогикалық. Байқауға ұсынылған жағдайлар да қиындық деңгейінде ерекшеленді, бірақ көрермендердің қызығушылығын тудырды. ПОҚ бөлімдері мамандандырылған терминологияны зерттеудің әдіснамалық тұрғысынан да, практикалық маңыздылығы мен өзектілігі тұрғысынан да ең қызықты жағдайларды атап өтті. Роман Зыряновтың (Фо-м-22) "Педагогикалық мамандықтар студенттеріне арналған Кейс-стади" баяндамасы жоғары бағаланып, ағылшын тілін жақсы меңгеріп қана қоймай, сонымен қатар жақсы құрылымдалған кейс көрсетті. Марина Пономарева мен Дарья Щетининаның (ППС-м-22) "Кәсіби жанжал: басшы-қызметкер" баяндамасына үлкен қызығушылық танытты. Ауыл шаруашылығы үшін практикалық маңыздылығы Мельников Виталий мен Михин Андрейдің (Ин(о)-м-22) "Agriculture in automatization Methods" баяндамасында ерекше болды. Шудабай Гүлдинаның (ХТОВ-м-22) "Methanol" жағдайы әмбебап болып, химиктердің ғана емес, басқа да мамандықтардың өкілдерінің шешімін іздеуді талап етті. Әрине, барлық баяндамалар өзекті және қызықты болды, онда магистранттардың байыпты және терең дайындығы қызыл жіппен бақыланады.