"Thanksgiving Day" ("Алғыс айту күні") іс-шарасы

2022 жылдың 24 қарашасында  Саутбаева А. К. "Шет тілдері" кафедрасының оқытушысы "Thanksgiving Day" ("Алғыс айту күні") іс-шарасын өткізді.

Мақсаттар:

- ағылшын тіліне деген қызығушылықты арттыру;

- студенттердің ой-өрісін кеңейту және Оқытылатын тіл елдерінің мәдени мұрасымен таныстыру;

- зейінді, есте сақтауды және байқауды дамыту;

- мәдениетаралық құзыреттілікті дамыту үшін, студенттердің Оқытылатын тіл елдерінің мәдениеті мен дәстүрлеріне қызығушылығын қалыптастыру үшін жағдай жасау.

Бұл іс-шара КЯЛ-22 тобының студенттерімен өткізілді. Студенттер мерекені дайындауға қатысты, атап айтқанда мерекенің рәміздерін бейнелейтін плакаттар салды (күркетауық, корнукопия, жеміс себеті, қажылар Америкаға келген кеме, Алғыс айту күніне арналған дәстүрлі отбасылық түскі ас). Бұл плакаттар 2 команда қатысқан іс-шарада аудиторияны безендіру ретінде пайдаланылды: үндістер (үндістер) және Пилгримдер (қажылар). Әр команданың капитаны тақырыптық газет, эмблема және ұран ұсынды. Командалар бірнеше жарыстарда бір-бірімен жарысты. Әр дұрыс жауап үшін командалар чиптермен марапатталды. Мерекенің соңғы бөлігінде қатысушылар мен қонақтарға шағын мерекелік концерт ұсынылды.