"My native Alma Mater" атты эссе байқауы

26.10.2022-25.11.2022 аралығында М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан Университетінде университеттің  85 жылдығына арналған ағылшын тілінде "My native Alma Mater" атты эссе байқауы барлық тілдік емес мамандықтардың 1 курс студенттері арасында жарияланды.

Байқау патриоттық тәрбиені, университетке деген мақтаныш сезімін, оның болашағы үшін жауапкершілікті дамытуға бағытталған.

Конкурсқа қатысу үшін ағылшын тілінде 12 жұмыс ұсынылды. Студенттер ағылшын тілін жақсы меңгергендіктерін көрсетті.

Құрамына С. С. Аубакирова, О. В. Новоселова кіретін қазылар алқасының шешімімен шешім қабылданды:

1 орын Бекбаулова Алуа (ҚЯЛ-22)

2 Орын Алтынай Ережеповаға (ҚЯЛ-22)берілсін

3 орын-Макаренко Ивану (МО-22)

Жауапты:  аға оқытушысы Т.Н. Кораблина