ЖОО үздік оқытушысы – Павел Дмитриев

Біз жаңа жылды жақсы жаңалықпен бастаймыз! «Жоғары оқу орнының үздік оқытушысы – 2022» республикалық байқауының жеңімпаздарының есімдері анықталды.  Солардың бірі университетіміздің профессоры, биология ғылымдарының кандидаты Павел Дмитриев иеленді.

Еліміздің 71 университетінің 775 оқытушысы үздік атаққа үміткер бола алды. Қатысушылар барлық кезеңдердің ашықтығын өздері байқай алды, өйткені байқау ҚР ҒЖБМ ақпараттық жүйесі негізінде өткізілді.

Электрондық оқу ресурстары мен материалдарын әзірлеу және жариялау, отандық және халықаралық журналдарда ғылыми жарияланымдар, патенттердің болуы және т.б. сияқты көрсеткіштер бағаланды. Пәндерді оқыту сапасына және бакалавриат, магистратура және докторантурада жоғары білікті кадрларды даярлауға ерекше назар аударылды.

Нәтижесінде 150 оқытушы «ЖОО үздік оқытушысы» төсбелгісін және 2000 АЕК мөлшерінде ақшалай сыйақы  алды. Құттықтаймыз!

04.01.2023