Оқытушылар мен қызметкерлер арасында өтеусіз негізде IELTS тапсыру үшін конкурстық іріктеу өткізу туралы

№НҚ-494 бұйрығымен «М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті» КЕАҚ оқытушылары мен қызметкерлері арасында өтеусіз негізде IELTS тапсыруға конкурстық іріктеу өткізу үшін комиссия құрамы шарттың қолданылу кезеңіне (2023 жылғы 13 қыркүйекке дейін) бекітілді.

Бұйрық қосымшасында көрсетілген өлшемшарттардың біріне сәйкестік конкурсқа қатысу үшін негіз болып табылады. Конкурстық комиссия бұйрықта баяндалған талаптар негізінде балдық жүйе бойынша жеңімпаздарды айқындайды. Әр критерий 1 баллға сәйкес келеді. Конкурсқа кемінде 4.0 IELTS ағылшын тілі деңгейінің әлеуеті бар үміткерлер жіберіледі. Комиссия IELTS тапсыруға өтініштердің түсуіне қарай жиналады.

Бұйрық және қосымша