Август-Казахстан

Біздің факультет агробизнес өкілдерімен белсенді жұмыс істеуді жалғастыруда! 16-18 қаңтар аралығында «Август-Казахстан» компаниясынан өсімдік қорғау саласындағы кәсіби технологтар 4 курс студенттеріне дәріс оқиды, сондай-ақ студенттерді ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғау жүйесі саласындағы кәсіби дамуға ынталандыру және білімдерін көрсету мақсатында компания 5 финалистке «Өсімдік қорғаудағы заманауи әдістер» атты студенттік жұмыстар конкурсын өткізеді, білім алушыларға РФ, Қазан қаласындағы «Егістік күні» сияқты ауқымды іс-шараларға қатысуға және препараттар шығаратын зауытқа баруға сертификат беріледі. Сапар барысында балалар тарихқа бай қаланың көрікті жерлерімен танысады!!! Бұл бәрі емес, біздің студенттерді фермерлерден бағалы сыйлықтар күтеді!!! Студенттерге нәтижелі оқу мен белсенділік тілейміз!!!

14.01.2023