Кішірейтілген

18.01.2023ж «Арнайы және әлеуметтік педагогика» кафедра оқытушылары және түрлі білім беру ұйымдарынан келген әріптестеріміз, атап өтетін болсақ, Солтүстік Казақстан облысы әкімдігінің «Даму мүмкіндігі шектеулі балаларға арналған №2 арнайы (түзету) мектеп-интернат» КММ  мүғалімі Нургожина Анар Амандыковна , КММ №2 орта мектебінің оқу ісі бойынша директордың орынбасары, мұғалім-дефектолог, Байбусинова Зарина Жақсылыковна, «Салтанат» бөбекжай-бақшасының әдіскері , логопед Кирибаева Меруерт Сериковна кәсіби апталық аясында университетіміздің профессорлық педагогикалық құрамына «Инклюзивті білім беру: ерекшеліктері, бағдарламалары, формалары» тақырыбы бойынша семинар өткізілді. Спикерлер инклюзивті білім беру, бағдарламалары, ерекшеліктеріне тоқталып кетті. Білім беру ұйымдарынан келген әріптестеріміз өздерінің тәжірибелерімен бөлісті және оқытушылардың сұрақтарына жауап берді.