"Педагог-психолог" мамандығының кәсіби құпиясы

«Педагогика және психология» кафедрасының кәсіби жұмысының бір бөлігін Петропавл қаласындағы Қожаберген Жырау атындағы №6 орта мектебі, №25 орта мектебі, М.Жұмабаев атындағы IT-лицей мектебі, №8 орта мектептерінен 25 оқушыларына арналған Тeambuilding, «Келдім – көрдім – ойландым» имидждік-таныстыру квестін өткізуді ұйғарды. Квест «Күрделі қоғамдағы психология ресурстары», «Педагог мамандығының философиясы», «Kozybayev University-ге түсу және оқыту лайфхактары» атты үш станциядан тұрды. Мұндай квест ойындары біздің кафедраның дәстүріне айналады, өйткені біз педагог-психолог маманының жұмыс бағыттары мен әдіс-тәсілдерімен таныстырдық. Әрбір жаңа квестті оның қатысушыларының ұсыныстарына сәйкес жақсартатын боламыз, олардың ішінде тек жоғары сынып оқушылары ғана емес, сонымен қатар олардың педагогтары да қатыса алды. Оқушыларға педагог-психолог мамандығына қызығушылықтарын оятқан мұндай формат үлкен септігін тигізді.  Мектептегі жоғары сынып оқушыларына біздің мамандық туралы біліп, танысып, педагог-психологтың жұмыс әрекетінен хабардар ету мақсатында ары қарай жұмыс жалғасуда. Мамандыққа қызыққан түлектерді арнайы ват-сапп чатына қостық.