Кәсіби бағдар беру жұмысы

20.01.2023ж. күні аға оқыушылар ф.ғ.к. Қошанова Ж.Т. және ф.ғ.к. Қуандықова Д.Қ. кәсіби бағдарлау жұмысының жоспарына сәйкес М.Жұмабаев атындағы Жоғары колледждің студенттерімен кәсіби бағдарлау жұмысын жүргізді. Колледждің бітіру курстарының оқушылары оқу-тәжірибе жұмысында болғандықтан аталмыш жұмыс ЗУМ платформасында онлайн өткізілді. Семинарға УИЯ-19, УИЯБ-2-20, УКЯ-1-19, УРЯ-2-19 топтарынан 72 (барлығы 97 студент) студент қатысты. Білім алушыларға Тіл және әдебиеті институты жайлы, ондағы мамандықтар және жаңадан ашылған мамандықтар жайлы жан-жақты ақпарат берілді. Сондай-ақ, университет туралы, оның тарихы мен болашағы, мүмкіндіктері, әлеуметтік және халықаралық әріптестері, академиялық ұтқырлық мәселелері туралы толық баяндалып, сұрақтарына жауап берілді. Білім алушылар жаңа ашылған мамандықтарға аса қызығушылық танытты.