Кафедраның ұйымдастыруымен "Тәуелсіздік-бабалар ұраны" атты мерекелік іс-шара өтті

"Нағыз қазақ  қазақ емес, нағыз қазақ домбыра"–деп белгілі ақын Қадыр Мырзалиев айтпақшы, бүгін қазаның 31 жұлдызында университетінің қабырғасында "Тәуелсіздік-бабалар ұраны" атты мерекелік іс-шара өткен болатын. Курсанттарды әскери-патриоттық тәрбиелеу жұмыстарында белсенділік танытып, Ұлттық ұлан Академиясымен тығыз өзара қарым-қатынас жасағаны үшін, Қазақстан Республикасы Ұлттық ұлан Академиясының бастығы полковник А. Тоқышевтың құрмет грамотасымен И(о)-22к группасының студенті Ахметжан Ильяс марапатталды. Бұған дейін де Ильяс өз өнерің студенттер арасында көрсеткен  болатын.