«М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті» КЕАҚ бос лауазымына орналасуына конкурс жариялау туралы

«М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті» КЕАҚ бос лауазымына орналасуға конкурс жариялайды:

• Ұйымдастыру-бақылау жұмысы және құжаттамалық қамтамасыз ету қызметінің жетекшісі

Лауазымға қойылатын талаптар - Жоғары білім, жұмыс өтілі кемінде 3 жылдан кем емес.

Лауазымдық міндеттері: ҰБЖҚҚҚ тапсырылатын университет құжаттарының сапалы және уақтылы орындалуын бақылауды қамтамасыз ету; университет кафедралары мен факультеттерінің ҰБЖҚҚҚ қатысты жұмыс жоспарларының, Басқарма Төрағасы – ректордың бұйрықтарының, хаттамалық тапсырмаларының және тапсырмаларының белгіленген мерзімде орындалуын бақылау; профессор-оқытушылар құрамының еңбек тәртібін және білім алушылардың оқу сабақтарына қатысуын күн сайын бақылау, құрылымдық бөлімшелерден тиісті ақпаратты сұрату.; Басқарма Төрағасы – университет ректорының, мемлекеттік органдардың, қоғамдық мекемелердің басшылары мен өкілдерінің қатысуымен Ресми іс-шараларды дайындауды және өткізуді қамтамасыз ету және басқа да міндеттер.

• Қайта даярлау және біліктілікті арттыру институтының директоры

Лауазымға қойылатын талаптар-Жоғары немесе жоғары оқу орнынан кейінгі білім және білім беру ұйымдарында кемінде 3 жыл жұмыс өтілі.

Лауазымдық міндеттері: ағымдағы және стратегиялық жоспарлауды жүзеге асыру; институттың оқу жылына арналған жұмыс жоспарын әзірлеу; университеттің ПОҚ-ын оқу-әдістемелік материалдарды әзірлеуге тартады; білікті оқытушы-практиктерді, оның ішінде шетелдік мамандарды тартады; оқу сабақтарын ұйымдастырады (дәріс және практикалық сабақтар, Зертханалық жұмыстар, семинарлар, тренингтер, дөңгелек үстелдер, мастер-кластар); заңды және жеке тұлғалардың өтінімдері бойынша корпоративтік бағдарламаларды жүргізуді ұйымдастырады.; ішкі және сыртқы нарықтарда қосымша білім беру саласындағы маркетингті және басқа да міндеттерді жүзеге асырады.

Конкурсқа қатысу үшін қажетті құжаттар:

1) конкурсқа қатысу туралы өтініш;

2) кадрларды есепке алу жөніндегі жеке іс парағы;

3) еркін нысанда жазылған өмірбаян;

4) жеке куәліктің көшірмесі;

5) 075/у нысанындағы медициналық анықтама;

6) білімі туралы құжаттардың көшірмелері;

7) соттылығы туралы мәліметтердің болуы немесе болмауы туралы анықтама;

8) психоневрологиялық және наркодиспансерден анықтама;

9) еңбек кітапшасы.

Құжаттар хабарландыру жарияланған сәттен бастап 15 күнтізбелік күн ішінде қабылданады.

Құжаттар мына мекен-жай бойынша қабылданады: Пушкин көшесі, 86, № 2 корпус, № 219 кабинет.

Телефон 8 (7152) 369468.