Зарқын Сыздықұлы Тайшыбай атаулы стипендиясын табысталуы

«Журналистика» кафедрасының жетістіктерін атап өту мақсатында «ҰЛАҒАТТЫ ҰСТАЗ –ДАРЫНДЫ ШӘКІРТ» атты ауқымды шара өтті.Кафедра тарихында мәңгі сақталып қалатын ерекше сәт - Зарқын Сыздықұлы Тайшыбай атаулы стипендиясын табыстауы жиынның маржаны болды.Талантты да талапты студенттерді қолдау және «Журналистика» кафедрасының аса дарынды студенттерін әлеуметтік қорғауды қамтамасыз ету мақсатында кафедрамыздың профессоры, академик Зарқын Сыздықұлы Тайшыбай атаулы стипендиясын 3-курс студенті Ыдырыс Ұланға табыстады.Бұл дегеніміз өңірлік, республикалық, халықаралық деңгейдегі журналистерді жыл жайын ұясынан ұшырып, Журналистиканың алтын қорын толықтырып келе жатқан киелі қара шаңырағымызда білімді, талапты әрі талантты студенттердің баршылық екендігінің дәлелі іспеттес.