Әйелдер қауымы ғылымда ерекше орын алады

Ғылыми қызметте нәзік жандылардың үлесі артып келеді. Университетіміздің ғалым-әйелдері жүргізген зерттеулер ауыл шаруашылығы, техникалық және жаратылыстану ғылымдары, математика, тіл білімі, т.б. түрлі өзекті мәселелерді қозғайды. Олар ірі ғылыми журналдарда мақалалар жариялап,  ғылымды алға жетелейтін жобаларды жүзеге асыруда.

Ғылымдағы әйелдер мен қыздардың халықаралық күніне орай Қозыбаев университетінде ғалымдар марапатталды. Инновациялар және интернационалдандыру мәселелері жөніндегі Басқарма мүшесі Дәмел Мектепбаева  мерекемен  құттықтап, әріптестеріне грамоталар табыстады:

1. Кайнижамал Икласова
2. Алия Айтымова
3. Альбина Казанбаева
4. Айгуль Нурпеисова
5. Гульнар Ким
6. Ирина Олькова
7. Бакытгуль Масалимова
8. Екатерина Риттер
9. Наталья Астапенко
10. Назым Уалиева

Олар ғылыми гранттарды жеңіп, филология, техника, педагогика және басқа ғылымдар саласындағы кандидаттар мен PhD болып табылады. Ғылыми зерттеулермен айналысатын барлық әйелдер мен қыздарды құттықтаймыз! Сізге жаңа ізденістер мен жетістіктер тілейміз!