Ғасырлар бойы: М. Қозыбаев ат. СҚУ "ҚТжӘГП" кафедрасының "А. Х. Марғұлан атындағы археология институтымен" бірлескен іс-шарасы.

Ағымдағы жылдың 14 ақпанында "Қазақстан тарихы және әлеуметтік-гуманитарлық пәндер " кафедрасы "А. Х. Марғұлан атындағы Археология институтымен" бірлесіп, Солтүстік Қазақстан университетінде дөңгелек үстел өткізді. Дөңгелек үстел барысында Алматы қаласының археолог-ғалымдары, "Археология институтының" бас директоры. А. Х. Марғұлан " Ақан Оңғарұлы және директордың орынбасары Талғат Базарбайұлы Солтүстік Қазақстанның зерттеулері, экспедициялар мен болашақта археологияға қызығушылық танытқан студенттердің жобалары туралы түсіндіру жұмыстарын жүргізді. Студенттер жоғары қызығушылық танытты, сонымен қатар студенттер мамандарға сұрақтар қоюға және археологиялық экспедициялар туралы көбірек білуге мүмкіндік алды.