Кішірейтілген

Түйіндеме жасау бойынша Тренинг

2023 жылдың 17 ақпан күні «ZOOM» платформасында 3-4 курс студенттеріне «Түйіндемені қалай құруға болады», «Beam.kz платформасында қалай жұмыс істеу керек» тақырыптар негізінде тренинг өткізілді. Алдыңғы онжылдықтармен салыстырғанда, қазіргі уақытта жұмыс іздеудің өзектілігі қазіргі студенттер мен ертеңгі түлектер үшін маңызды мәселелердің біріне айналуда. Санжар Кенжеханұлы кездесуге қатысушыларды «Beam.kz» платформасымен таныстыра отырып, сайтта түйіндемені қалай толтыруға, өзінің білім беру бағдарламасы бойынша бос жұмыс орнын іздеу немесе тағылымдамадан өтуге, іс-шаралар мен тренингтерге қатысу алу мүмкіндіктері туралы айтып берді.