Докторант Д. Ж. Абдреисованы ғылыми жобалар байқауындағы жеңісімен құттықтаймыз!

Жыл басында Жас ғалымдар кеңесі Ғылым департаментімен бірлесе отырып, М.Қозыбаев атындағы СҚУ жас ғалымдары үшін басқарма Төрағасы - Ректор грантына жыл сайынғы ғылыми жобалар конкурсын жариялады. Ережеге сәйкес оған 40 жасқа дейінгі магистранттар, докторанттар және ПОҚ қатысады. Барлығы 12 өтінім берілді, оның ішінде ТЭжҚФ-тен 3 өтінім.
Конкурс жеңімпаздарының бірі Э-д-20 тобының докторанты Абдреисова Диана Жақсылыққызы жоба тақырыбымен: «Қазақстан Республикасындағы фриланс саласының жай-күйі мен даму перспективалары» болды.
Диананы құттықтаймыз, мұнымен тоқтап қалмай, жаңа шыңдарды бағындырып, докторлық диссертацияны тезірек қорғауды тілейміз!