2023 жылдың 21 ақпаны мен 13 сәуірі аралығында университетте Құқықтық марафон өтеді

2023 жылғы 21 ақпаннан 13 сәуірге дейін М. Қозыбаев атындағы СҚУ-да "Құқықтық пәндер" кафедрасының ПОҚ, магистранттар, "Құқықтану" білім беру бағдарламасының студенттік активі бастамасымен Құқықтық марафон өткізеді. Іс-шараларды ұйымдастыруға және өткізуге мемлекеттік органдардың өкілдері, қазіргі кезде жұмысын атқарып жүрген адвокаттар мен тәжірибелі заңгерлер тартылды. Марафонның мақсаты - жастардың құқықтық мәдениетін арттыру. Барлық ниет білдірушілерді іс-шараларға белсенді қатысуға шақырамыз!

Марафон бағдарламасы