ЖОО түлегінің құзыреттілігін қалыптастыруға қойылатын заманауи талаптар аясында білім беру бағдарламаларын жетілдіру арқылы 6B01902 «Дефектология (логопедия)», 6В01802 «Әлеуметтік педагогика» білім беру бағдарламасының бакалаврларын кәсіби даярлаудың өзек

2023 жылдың 27 ақпанында «Қазіргі педагогикалық білім беру: ғылым мен практиканың интеграциясы» халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы аясында «Арнайы және әлеуметтік педагогика» кафедрасы ЖОО түлегінің құзыреттілігін қалыптастыруға қойылатын заманауи талаптар аясында білім беру бағдарламаларын жетілдіру арқылы 6B01902 «Дефектология (логопедия)»,  6В01802 «Әлеуметтік педагогика» білім беру бағдарламасының бакалаврларын кәсіби даярлаудың өзекті мәселелері» атты стейкхолдерлердің қатысуымен дөңгелек үстел ұйымдастырып өткізді.

Дөңгелек үстелдің мақсаты – заманауи кәсіптік білім беруді жетілдіру мен жаңғыртудың негізгі трендтерін, сын-пікірлер мен жаңа мүмкіндіктерін қарастыру болды.

Дөңгелек үстелге қатысқандар:

- Апергенова Р.С. – М. Қозыбаев атындағы СҚУ Академиялық мәселелер жөніндегі Басқарма мүшесі, философия докторы.

- Дюсенбаева Б.А. – «Арнайы және әлеуметтік педагогика» кафедрасының меңгерушісі, философия докторы, доцент.

- Галагузова Ю.Н. – «Педагогика және педагогикалық компаративистика» кафедрасының меңгерушісі, педагогика ғылымдарының докторы, Орал мемлекеттік педагогикалық университетінің профессоры, Екатеринбург қ.

- Егорова Г.И. – «Педагогикалық және арнайы білім беру» кафедрасының профессоры, педагогика ғылымдарының докторы, «Сургут мемлекеттік педагогикалық университеті» Бюджеттік мекемесі.

- Ниязова А.А. – «Педагогикалық және арнайы білім беру» кафедрасының меңгерушісі, педагогика ғылымдарының кандидаты, доцент, «Сургут мемлекеттік педагогикалық университеті» Бюджеттік мекемесі.

- Капустина Н. Г. – «Педагогикалық және арнайы білім беру» кафедрасының аға оқытушысы, «Сургут мемлекеттік педагогикалық университеті» Бюджеттік мекемесі.

- Багнетова Е.М. – «Педагогикалық және арнайы білім беру» кафедрасының доценті педагогика ғылымдарының кандидаты, «Сургут мемлекеттік педагогикалық университеті» Бюджеттік мекемесі.

- Ивановских М.А. – Директордың тәрбие және оңалту жұмысы жөніндегі орынбасары  Екатеринбург қ.

- Черных В.А. – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының білім мазмұны мен сапасы жөніндегі жұмыс бөлімінің басшысы.

- Данилова В.В. – Психологиялық-медициналық-педагогикалық консультация жетекшісі, екінші категория.

- Тортулова Н.А. – «Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы» КММ "Асыл Мирас" аутизмі (аутизм спектрінің бұзылуы) бар балаларды қолдау орталығы (autism-орталығы)» КММ басшысының м.а.

- Исенова М.Д. – «Даму мүмкіндігі шектеулі балаларға арналған №2 арнайы (түзету) мектеп-интернаты» КММ оқу-тәрбие жұмысы жөніндегі директордың орынбасары.

- Гирц В.С. – «Петропавл қаласының № 1 психологиялық-педагогикалық түзету кабинеті» КММ басшысы.

- Тугаев С.Н. – «№1 арнайы түзету мектеп-интернаты» КММ ЕДШ мұғалімі

- Гальчукова Л.С. – «Петропавл қ. №26 мектеп-балабақша» КММ директоры, әлеуметтік педагог, педагог-зерттеуші.

- Галиева Р.Ж. – «Петропавл қаласының № 2 психологиялық-педагогикалық түзету кабинеті» КММ басшысы.

- Аблина А.К. – «Абай атындағы мамандандырылған қазақ мектеп-гимназиясы» КММ әлеуметтік педагог. Петропавл қ.

- Байбусинова З.Ж. – «Смағұл Сәдуақасұлы атындағы № 2 орта мектебі директорының оқу жөніндегі орынбасары, дефектолог –мұғалімі.

- Ибрагимова Е.В. – СҚО әкімдігінің «Есту қабілеті бұзылған балаларға арналған облыстық арнайы (түзету) мектеп-интернаты» КММ директорының оқу жөніндегі орынбасары.