Кішірейтілген

"Заманауи педагогикалық білім: ғылым мен практиканың интеграциясы" Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы

27.02.2023 ж. "Заманауи педагогикалық білім: ғылым мен практиканың интеграциясы" ХҒПК өткізу шеңберінде "Мектепке дейінгі білім беруді дамыту перспективалары" бағыты бойынша секциялық отырыс өтті.                                  Отырыста мектепке дейінгі білім берудің инновациялары мен трендтеріне, мектепке дейінгі білім беруді дамыту моделіне, әрбір баланың әлеуетін ашу және толыққанды даму шарттарына қатысты мәселелер баяндамаларда ашылды: Даниярова А. Ш. (Қызылжар ауданының білім бөлімінің мектепке дейінгі және бастауыш тәрбие және оқыту әдіскері),    Гросс Т.Ю. (№410 балабақша муниципалды автономды мектепке дейінгі білім беру мекемесінің меңгерушісі), Кабденова А.К. (СҚО бойынша ОЖБ "Өрлеу" БАҰО аға оқытушы),  Алжанова Г. К., Ажданова Р. М. (СҚО бойынша ОЖБ "Өрлеу" БАҰО әдіскерлері),   Габдуллина Ф.М. ("Ивушка "бөбекжай-бақшасы"МКҚК меңгерушісі"), Шкурина А.С.  ("Қарлығаш" бөбекжай-бақшасы") МКҚК тәрбиешісі. Сондай-ақ кафедраның аға оқытушысы Н.Т. Уалиева педагогтарды "білім беру теңсіздігін азайту үшін ауыл мектептері мұғалімдерінің үздіксіз кәсіби дамуы" монографиясының мазмұнымен таныстырды, ал студент А.Ибадуллаева кәсіби тәжірибе аясында өзінің шығармашылық көрнекі материалдарын ұсынды.