«Музыкалық пәндер» кафедрасының «Педагогикалық шеберханасы»

«Заманауи педагогикалық білім: ғылым мен тәжірибе интеграциясы» халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясы аясында музыкалық пәндер кафедрасында облыс пен қаланың жетекші оқытушыларының шеберлік сабақтары өтті. «Педагогикалық шеберхана» жұмысының басында облыс мәдениетін дамытуға қосқан зор үлесі үшін және 80 жылдық мерейтойына орай «Манаш Қозыбаев» медалімен СҚО камералық хорының жетекшісі С. Ақан сері атындағы облыстық филармония Юрий Колчин марапатталды. Спикерлердің сөздері практикалық бағытта болды. «Педагогикалық шеберхана» жұмысы барысында аудиторияға, оның ішінде қала және облыс мектептерінің мұғалімдеріне, студенттерге вокалшылармен, хормен жұмыс істеудің практикалық әдістері ұсынылып, белбеу техникасын сахналау бойынша жұмыстың практикалық әдісі көрсетілді. . Ақан сері атындағы Солтүстік Қазақстан облыстық филармониясының камералық хорының жетекшісі Юрий Колчиннің сөзінде заманауи музыкалық өнер мен театрдың коллобаративті құрамдас бөлігі ашылды. «Педагогикалық шеберханаға» қатысушылар конференция жұмысына, пікірталастар мен шеберлік сабақтарының нәтижелі болуына ризашылықтарын білдірді.

Кафедра МД