"Интернет желілеріндегі Экстремизм. Жастарға зиянды әсерден қалай аулақ болуға болады" дөңгелек үстелі.

23.02.2023 "Интернет желілеріндегі Экстремизм. Жастарға зиянды әсерден қалай аулақ болуға болады" деген дөңгелек үстелі өткізілді.

Біріктірілген өткізу нысаны: аудиториялық және ZOOM-конференция

Жабдық: компьютер, смартфондар

Іс-шараның мақсаты: толеранттылық сезімін тәрбиелеу, қоршаған шындыққа философиялық көзқарасты ояту, сыни ойлауға, рухани жетілдіру мен өзін-өзі жүзеге асыруға ықпал ету, студенттердің қазақстандық патриотизм сезімін нығайту, олардың ағылшын тілін меңгеру дағдыларын шоғырландыру.

Іс-шара СҚУ ҚХА кафедрасымен және Астана қ.Діндерді зерттеу орталығының дінтанушысы О.В.Синяковпен, сондай-ақ ФМЕН 1 курс студенттерінің қатысуымен ұйымдастырылды. Ол ең даулы және қызықты мәселелер бойынша дөңгелек үстелде діни экстремизм мәселелерін интерактивті талқылау түрінде өтті. Студенттер талқылауға белсенді қатысып, көптеген сұрақтар қойды.

Ұйымдастырушылар:

"Қазақстан халқы Ассамблеясы" кафедраның меңгерушісі., т.ғ.к., доцент Гривенная Л. А.

"Шет тілдері" кафедрасының аға оқытушылары

Штро О.Г.

Аубакирова С.С.