Халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференцияда ғылым мен тәжірибенің интеграциясы талқыланды

2023 жылдың 27 ақпанында Қозыбаев университетінде білім беру факультетінің ұйымдастыруымен «Қазіргі заманғы педагогикалық білім: ғылым мен тәжірибенің интеграциясы» тақырыбында жыл сайынғы халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция өтті.Конференцияға Қазақстан мен көршілес елдердің жетекші ғалымдары қатысты. Пленарлық отырысты оқу ісі жөніндегі кеңес мүшесі, п.ғ.д. Апергенова Р.С. Рената Сейітқызы жаңа технологияларды тәжірибеге енгізу үшін академиялық қауымдастықтың ынтымақтастығы маңызды екенін атап өтті. Конференция секцияларының форматы дөңгелек үстел, жұмыс берушілердің қатысуымен семинарлар түрінде өтті, осылайша конференция білім берудегі барлық мүдделі тараптар үшін диалог алаңына айналды.