"Қазақтың ұлттық салт-дәстүрлері" атты іс-шара

15.03.23ж "Практикалық қазақ тілі" кафедрасының оқытушылары Ұлыстың ұлы күні Наурыз мейрамына арналған "Қазақтың ұлттық салт-дәстүрлері" атты іс-шара ұйымдастырды. Шараға университетіміздің академиялық мәселелер жөніндегі Басқарма мүшесі Апергенова Рената Сеитовна қатысып, студенттер мен оқытушыларды  келе жатқан ұлы дала халқының ұлық мерекесімен құттықтады.
         Іс-шараға университеттің барлық факультет студенттері қатыстырылды. Білім алушылар қазақтың ұлттық салт-дәстүрлері бойынша мемлекеттік тілде сахналық қойылым қойды. Шара қызықты өтті, қатысушылар көрермендерге жақсы көңіл-күй сыйлады.