Sustainability Living Lab

Бүгін Kozybaev University "Орман ресурстары және орман шаруашылығы" ББ студенттері Рахматуллин Мұхаметали мен Хамидулин Ринат Назарбаев Университеті (Астана қ.) базасында Sustainability Living Lab конференциясының жұмысы шеңберінде тұрақты даму жөніндегі білім беру сессиясының тыңдаушылары ретінде қатысуда.

Конференция 2 күн жұмыс істейді. Балаларды "Қазгидромет"РМК-да қызықты кездесулер, баяндамалар, шеберлік сыныптары мен экскурсия күтеді.

Рахматуллин М.және Хамидулин Р. "Kozybaev University кампусының жасыл құрылысы жайлы орта құру факторы ретінде" жобасының жұмыс тобының мүшелері болып табылады, бұл тақырыпта ертең баяндама жасайды.