Қытай делигациясының іс сапармен келуі

«М. Қозыбаев атындағы СҚУ» КЕАҚ-ға  A&F Солтүстік-Батыс университетінің (ҚХР) агрономиялық колледжінің делегациясы келді,  құрамында Zhang Zhengmao, ауыл шаруашылығы дақылдарын сұрыптау бойынша профессоры, HU Yingang, генетика және бидай селекциясы бойынша  профессор, Рan Qingfang, ауыл шаруашылығы дақылдарын өсіру және топырақ өңдеу профессоры болды.

A&F Солтүстік-Батыс университетінің өкілдері Агротехнологиялық факультеттің басшылығымен бірлесіп Агротехнопарк базасындағы бірлескен қызметтің нәтижелерін талқылады, одан әрі ынтымақтастық жөнінде пікір алмасты.

Қытай делегациясының келуі барысында профессор Zhengmao және профессор HU Yingang «Агрономия және орман шаруашылығы»  кафедрасының профессор-оқытушылар құрамы мен «Агрономия» ББ магистранттары үшін «Бидайдың биотикалық және абиотикалық стресстерге төзімділігін арттыру үшін фенотиптеу» тақырыбында ғылыми семинар өткізді.