Күш және техника

Жүзуден университет біріншілігі спортқа әуес студенттердің басын  қосты. Алғашқы күні денелерін қыздырып, суға сүңгіп, түрлі әдіс арқылы  межені бағындыруға  барларын салды. Нәтижесінде, қыздар санатындағы жүзушілер арасында бәрінен шапшаң Мирослава Пригоженко жүзу стилінің үшеуінде де озды. Жекелей бәсекеде ер балалар санатынан бірінші орын иегерлері Артём Литвиненко, Давид  Вишняков болды. Бұл жолы үміткерлер 50 метрлік  қашықтықта еркін,  кеуде және арқамен жүзу, брасс  әдістері бойынша сынға түсті.

Жарыстың кезекті күні қыздар, ұлдар 4*50 метрлік эстафетада жарысты. Бұл сында ИСТФ алдына жан салмады. Жалпыкомандалық есепте спортшылар келесі нәтижелерді көрсетті: жеңісті ПФ еңсерсе, екінші орынға ИСТФ шықты. Ал, үшінші орынды ТЭҚФ тұйықтады. Сайыс соңында қатысушыларға дипломдар мен медальдар табысталды