«Достар» шығармашылық клубының кезекті отырысы «Қазақ қызы қандай болу керек» атты шара

Практикалық қазақ тілі кафедрасының қарамағындағы «Достар» шығармашылық клубының  кезекті  отырысы  «Қазақ  қызы  қандай  болу керек» атты  шара  болды.

Мақсаты:орыс тілді қазақ қыздарына халықтың мәдениеті мен танымын қарапайым түрде таныстырып, күнделікті тұрмыста дағды ретінде қалыптастыруға үйрету. Әрине, бұл өте ауқымды тақырып. Сол себепті, аталмыш отырыста «Қазақ қыздары басына не киген?», «Қазақ қыздары шашына не таққан» деген сауалдар төңірегінде ой қозғап, пікір білдіріп, сананы жаңғыртып, ұлттық болмыстан, ұлттық кодтан айырылып қалмай, оны заманауи  заттармен үйлестіріп, күнделікті дағдыға айналдырутуралы өзекті мәселе көтерілді.

Аталмыш тақырыпқа жауапкершілікпен келген кафедра  оқытушыларыЖамбулова Құсни Қайроллақызы, Казиева Марал Назарқызыклуб отырысына келген  қатысушыларға  қызықты ақпараттарымен түрлі-түсті суреттерімен хабардар етті, кеңес берілді.

Пікір талас барысында кейбір мәселелерге қатысушылар тарапынан келісу-келіспеу де болды. Нәтижесінде түсінгенім біздің қазақ қыздарына ұлттық құндылықтар тақырыбы бойынша әлі де өте көп ақпарат беру керек екенімізді.                                                                              Шара жалғасын табады.Клуб жетекшісі: ф.ғ.к., Қошанова Жазира Төлегенқызы.