Кішірейтілген

Магистранттардың тағылымдамасы

"Агрономия" ББ 1 курс магистранты Әлжанов Диас өңірдің фермерлерімен бірге "Caucasus" агрономиялық колледжінде кәсіби тағылымдамадан өтті Грузия, Дманиси), ол Швейцария мен Грузияның ынтымақтастығымен салынған.

Қатысушыларға сүт өндірісін дамытудың жаңа векторының әлеуеті, атап айтқанда ірімшік дайындау процесі таныстырылды. Бағдарлама ақпаратқа толы болды, тыңдаушылар өндірістің барлық кластерін зерттеді: жануарларды ұстау және өсіру ерекшеліктері, жем – шөп базасы, өсімдік шаруашылығы процестерін ұйымдастыру, егіншілікте органикалық тыңайтқыштарды өндіру және қолдану және цикл қорытындысы ретінде-бірегей формулалар бойынша ірімшік өндіру технологиясы.

Тағылымдамаға "НордАгроХим" компаниясы демеушілік жасады, біздің магистранты шақырып, берген мүмкіндік үшін алғыс айтамыз.

Біз әрқашан агробизнес өкілдерімен ынтымақтастыққа қуаныштымыз және өз студенттеріміз бен магистранттарымыздың кәсіби өсуін қолдаймыз, мұндай бағдарламалар жас мамандардың біліктілігін арттыруға ықпал етеді, ал бұл біз үшін агрокадрларды даярлау кезінде ең бастысы!

Әлжанов Диас "Белое-Агро" ЖШС жас маманы.