1 курс студенттерімен Мағжан Жұмабаевтың 130 жылдығына орай қазақ тілінен олимпиада

"Практикалық қазақ тілі" кафедрасының оқытушылары М. Қозыбаев атындағы СҚУ-дың 1 курс  студенттерімен Мағжан Жұмабаевтың 130 жылдығына орай қазақ тілінен олимпиада өткізді.  Бұл шараға университетіміздің барлық факультетінің  В1 және В2 тобының  деңгейінде оқитын білім алушылары қатысты. Олимпиада екі  турдан тұрды. І тур жазбаша: студенттер ұсынылған тақырыптардың біреуін таңдап, сол бойынша эссе жазды. Ал ІІ тур ауызша: қатысушылар берілген тақырып бойынша монолог құрастырды.

Олимпиаданың нәтижесі бойынша өзге ұлт өкілдерінің І орын алған білім алушылар республикалық олимпиадаға қатысады.

Өзге ұлт өкілдері арасында:

І-орын – Ирисматова Динор (Б(о) - 22)

ІІ-орын  –  Проценко Бейбарыс (ГиП -22)

ІІІ-орын  – Бесмельцева Надежда (ТПП-22)

Қазақ студенттері арасында:

І-орын – Бәшенова Әмина (ЛРЛ-22)

ІІ-орын  –  Билялова Алсу (Г(о) - 22)

ІІ-орын  –  Калантаева Диана (Экол-22)

ІІІ-орын  – Айтбаев Әбүлқайыр (ДЗ-22)

ІІІ-орын  – Шаяхметова Сания (И(о)-22)

ІІІ-орын  – Жумабаева Анель (Экол-22)

Олимпиаданың нәтижесі бойынша студенттер грамота және алғыс хатпен марапатталды.