Жастар және ғылым-2023

Халықаралық ынтымақтастық және тәжірибе алмасу – жастарды ғылыми қызметке тарту және біздің факультеттің ғылыми әлеуетін дамытудың тағы бір ынталандырушы құрамдас бөлігі. "Ауыл шаруашылығы ғылымдарының өзекті мәселелері" секциясына "Жастар және ғылым-2023" халықаралық ғылыми-тәжірибелік онлайн-конференциясын өткізу шеңберінде ауыл шаруашылығының барлық салалары бойынша 25 мақала түсті.  "Бурабай" МҰТП ММ, ҚазҰАЗУ, "Торайғыров университеті" КЕАҚ, Омбы аграрлық ғылыми орталығы, Солтүстік Қазақстан ауыл шаруашылығы ҒЗИ, М.Қозыбаев атындағы "Солтүстік Қазақстан университеті" КЕАҚ, СҚҒЗИ -Омбы АЗО филиалы жас ғалымдары мен студенттері өздерінің ғылыми зерттеулерімен бөлісті.  Конференция жұмысының қорытындысы бойынша қатысушылар ұйымдастыру мен өткізудің жоғары деңгейін атап өтіп, одан әрі бірлескен ынтымақтастыққа қызығушылық танытты.