СҒҚ- АФ СҒЗЖ

М.Қозыбаев атындағы СҚУ-дағы ғылым күндері аясында Агротехнологиялық факультетінің жас ғалымдары "СҒҚ- АФ СҒЗЖ” диалог алаңының жұмысына қатысты.

Кездесудің белсенді спикерлері ретінде факультеттің барлық СҒҚ өкілдері сөз сөйледі: Гуленко Алина (функционалдық мақсатта стевия қантын алмастырғыш негізінде сүт поликомпонентті өнімдерін жетілдіру), Приемышев Василий мен Подлесный Алексей (Солтүстік Қазақстанда соя дақылдарында бактериялық препараттарды қолдану), Рахматуллин Мұхаметали және Хамидулин Ринат (Kozybayev University кампусының жасыл құрылысы ыңғайлы ортаны құру факторы ретінде) Кудрин Александр (In vitro жағдайында көкөніс, ағаш, дәнді және бұршақ дақылдарының микроклоналды көбеюі).

Ұсынылған ғылыми жұмыстардың қорытындылары жастардың алдына жаңа биіктерге жету үшін одан да жоғары міндеттер қояды, бұл кіші курс студенттерінің бастамалары үшін жақсы ынталандыру болып табылады.