Мемлекеттік оқу гранттары тағайындалды

Осы аптада республикалық мемлекеттік білім гранттарын тағайындау конкурсының қорытындысы жарияланды. Нәтижесінде облысымызға 270 білім гранты бөлінген болатын. Негізінен, техникалық, ауыл шаруашылық және педагогикалық мамандықтарға көп грант бөлінді. Солтүстік өңірдегі белді университетке бет алған жастар баршылық. Бүгін олар мамандықтарын таңдап, студент қатарына қосылып жатыр. Әрқайсының алдында асқақ арманы бар.

Атап өту керек, М. Қозыбаев атындағы СҚМУ не құжаттарды қабылдау тамыздың 25-не дейн жүргізіледі. Және қосымша жоғары білім аламын деушілердің құжаттары да қабылданып жатыр.

20.08.2013