Profi-психологтың TRIGGER

14.04.2023 ж. «Педагогика және психология» кафедрасында білім беру ұйымдарының педагог-психологтары мен психологтарының облыстық «Profi-психологтың TRIGGER» атты байқауының соңғы кезеңі өтті.

Сайыс ұйымдастырушылары - М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университетінің педагогика факультетінің «Педагогика және психология» кафедрасы. Ақпараттық қолдауды СҚО Білім басқармасы, «Өрлеу БАҰО» АҚ «СҚО бойынша кәсіптік даму институты» филиалы, аудандық және облыстық білім бөлімдері көрсетті.

Сайысқа 22 адам қатысты: қазақ тілінде - 9 қатысушы және орыс тілінде - 13 қатысушылары, соның ішінде қатысушылар Петропавл қаласы мен СҚО мектепке дейінгі, жалпы орта оқу мекемелері мен техникалық және кәсіптік білім беру мекемелерінің педагог-психологтары мен психологтары болды.

Соңғы екі кезең, «Менің ең тиімді әдістерім/технологияларым» және «Менің кәсіби бақытым» университет қабырғасында өтті. Қатысушылар өздерінің кәсіби қызметтерінің материалдарын ұсынып, өз жетістіктерін, идеяларын, ең бастысы – жетістіктері мен нәтижелерін қорғай алды.

Байқауға қатысушылар, әділ-қазылар алқасы мен сайыс қонақтары өз тәжіребелерімен алмасып, жарқын және ұмытылмас әсер алды. Бұл кәсіби шеберлік пен шығармашылық іс-шара болды.

Барлық төрт кезеңнің қорытындысы бойынша жеңімпаздар:

I дәрежелі дипломдармен марапатталды:

Кабошева Гүлнұр Бүркітова, Әлихан Бөкейхан атындағы №25 ЖОББМ.

Лазарева Людмила Юрьевна, №5 ОМ (Петропавл қ.);

II дәрежелі дипломдармен марапатталды:

Кузичкина Светлана Викторовна, № 4 ОМ (Тайынша қ.);

Қаршалова Әсел Сарварқызы, С. Шаймерденов атындағы қалалық классикалық гимназия.

III дәрежелі дипломдар марапатталды:

Моор Олеся Александровна, № 21 ОМ (Петропавл қ.);

Бапашев Мақсат Амангелдіұлы, Әлихан Бөкейхан атындағы №25 ЖОББМ;

Саурбаев Марат Нұрбағытұлы, Қызылжар ауданының «Парасат» мектеп-лицейі.

Сайыс қатысушыларына «Қатысушы сертификаты» табысталды.

16.04.2023