Білім беру бағдарламалары жаңартылуда

Елордада Халықаралық қайта құру және даму банкі, ҚР Үкіметі мен ҚР ҒЖБ министрлігі арасындағы ынтымақтастық бағдарламасына кіретін «Педагогикалық білім берудің әлеуетін күшейту» жобасын іске асыру шеңберінде қорытынды семинар өтті.

2 жылға жуық уақыт бойы , еліміздің 17 ЖОО, соның ішінде Қозыбаев университеті,  педагогикалық бағыттағы білім беру бағдарламаларын жаңарту бойынша жұмыс жасап келді. Сондай-ақ, отандық және халықаралық сарапшылар, қолданбалы ғылымдар университеттерінің өкілдері HAMK, JAMK (Финляндия), Назарбаев университеті де үлес қосты.

Семинарда педагогтар мен ЖОО-ның , педагогикалық білім беруді жаңғырту бойынша әзірленген жобалары, 30-ға жуық инновациялық жаңартылған бағдарламалар талқыланды,  ұсынылған жұмыстарды жетілдіру бойынша негізгі ұсынымдар айтылды.

Оқу ордамыздың атынан:

Константин Жадан- жұмыс тобының жетекшісі, «Биология» кафедрасының аға оқытушысы, «Биология», «Химия», «Жаратылыстану»  ББ әзірлеуге, сондай-ақ педагогикалық білім берудің дәйекті моделін (боковой вход ) әзірлеуге қатысты;

Ләйли Исмағамбетова– «Шет тілдері» кафедрасының меңгерушісі, «Ағылшын тілі», «Шет тілдері» ББ әзірлеуге қатысты;

Анна Колясина– «Орыс тілі мен әдебиеті» кафедрасының аға оқытушысы, «Орыс тілі мен әдебиеті» ББ әзірлеуге қатысты;

Әсел Маратова– «Биология» кафедрасының аға оқытушысы, «Биология», «Жаратылыстану» ББ әзірлеуге қатысты;

Елена Скворцова– «Дене және әскери тәрбие теориясы мен әдістемесі»  кафедрасының аға оқытушысы, «Дене шынықтыру және спорт» ББ әзірлеуге қатысты;

Оксана Самиева– «Педагогика және психология»  кафедрасының аға оқытушысы, «Бастауыш білім беру», «Психология», «Әлеуметтік педагогика» ББ әзірлеуге қатысты.

Шара қорытындысы бойынша қатысушыларға оқуды сәтті аяқтағаны туралы сертификат табысталды.