Аймақтық ғылыми-әдістемелік семинары

2023 жылдың 13 сәуірінде "Шет тілдері" кафедрасы "Шет тілдерін оқытудағы жаңа және инновациялық бағыттар" тақырыбында аймақтық ғылыми-әдістемелік семинар өткізді.

Модераторлар: Алешкина Ильвира Хасамбаевна, Жүнісова Раушан Шаяхметқызы, Новоселова Ольга Викторовна.

Семинар "Шет тілдері" кафедрасының меңгерушісі Л. Ш. Исмагамбетованың құттықтау сөзімен басталды.

Ол қатысушыларды қарсы алып, сәтті өнер көрсетуге және одан әрі ынтымақтастыққа шабыттандырды. Атап айтқанда, оқу үдерісіне біздің кафедра оқытушыларымен екілік сабақтарды енгізуді ұсынды. Семинар барлық қатысушыларға жұмыс тәжірибесімен және өз әдістерімен бөлісуге мүмкіндік береді.

Семинар офлайн режимінде өтті, онда спикерлер өз презентацияларын көрсетті және басқа интернет-ресурстарды пайдаланды; сабақта қолдануға болатын жаңа платформалар туралы, олардың көмегімен онлайн режимінде сабақ өткізу мүмкіндіктерін әртараптандыруға, жаңа тәсілдер мен әдістер туралы әңгімеледі. Қызықты сұрақтарға жауап берді, онлайн/офлайн оқытудың артықшылықтары туралы айтты, карантин жағдайында екі жыл жұмыс істеген кезде кездескен онлайн оқытудың кемшіліктері туралы әңгімелесті және digital generation деп аталатын студенттердің жаңа буыны пайда болды.

Семинарда өз баяндамаларымен сөз сөйледі: Әубәкірова Сәулеш Сабировна, ф. ғ.к., (М. Қозыбаев атындағы СҚУ); Ибраева Жадыра Жанболатқызы (Парасат мектеп-лицейі, Бескөл); Карабельникова Татьяна Владимировна ("Гуманитарлық-техникалық колледжі" ҰББҰ); Алешкина Ильвира Хасамбайқызы (М. Қозыбаев атындағы СҚУ); Әлиева Светлана Махмудқызы (Солтүстік Қазақстан кәсіптік-педагогикалық колледжі).

Қорытындылай келе, Лейла Шоқатқызы семинарға қатысушыларға мазмұнды және пайдалы сөз сөйлегені үшін алғыс айтып, келесі жылға біздің семинарға қатысуға шақырды, сондай-ақ барлық қатысушыларға жұмыста табыс тіледі.

Семинар ұйымдастырушылары:

Кафедра меңгерушісі, П.Ғ.М., Исмагамбетова Л.Ш.

аға оқытушы, П.Ғ.М., Алешкина И.Х.

аға оқытушы, П.Ғ.М., Новоселова О.В.

аға оқытушы, П.Ғ.М., Жунусова Р.Ш