«Қазақ тілі» пәні бойынша Республикалық пәндік олимпиада

СҮЙІНШІ!

2023 жылдың 25-26 сәуір аралығында «Ш. Уәлиханов атындағы Көкшетау университеті» «Қазақ тілі менәдебиеті» кафедрасының  ұйымдастыруымен  Қазақстан  Республикасы жоғары оқу орындарының өзге ұлт өкілдері студенттері арасында «Қазақ тілі» пәні бойыншаРеспубликалық пәндік олимпиада өткізілді.

Олимпиада қорытындысы бойынша Математика және жаратылыстану ғылымдары факультеті«Биология» мамандығының студенті Ирисматова Динор Исаматқизи III дәрежелі дипломмен марапатталды. Жетекшісі ф.ғ.к.,  Қошанова Жазира Төлегенқызы