Бізге бір жеңіс керек

«Жастар Рухы» ЖҚ ұйымдастыруымен Жеңіс күніне дайындық аясында АФ студенттері мереке қарсаңында Жеңіс саябағын тазарту бойынша сенбілікке қатысты.⠀Облыстық және қалалық деңгейдегі 30-ға жуық ұйымдардың өкілдері саябақтың жолдары тазалап, саябақты қоқыстан тазалап, онымен қоса жаңадан ағаш көшеттерін отырғызған болатын.
Біздің ортақ жұмысымыз жасыл аймақты жоғары деңгейде ұстауға көмектескеніне сенімдіміз. Табиғат пен біздің тіршілік ету ортамызға қамқорлық жасау – әрбір азаматтың басты міндеті. Біз барлығын осындай мәселелерде бірлікке және ортақ Отанымызға үнемі қамқорлық жасауға шақырамыз.