Сыбайлас жемқорлыққа жол жоқ!

Кездесу open space – ашық диалог форматында «ADILDIK JOLY» республикалық қоғамдық бірлестігінің студенттері және  өкілдерінің қатысуымен өтті. Онда оқу бітіруші студенттер спикерлермен бірлесіп қоғамның өзекті мәселесі – сыбайлас жемқорлық туралы әңгімелесті. Шара барысында қатысушылар бұл мәселенің себептері мен мәнін ашуға тырысты, пара беруді қалай жеңуге болатындығы туралы ой өрбітті.

Аудитория алдында Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл Департаментінің превенция басқармасының бас маманы Әубәкірова Екатерина, СҚО бойынша «Бірінші сыбайлас жемқорлыққа қарсы медиа орталығы» ЖШС филиалының басшысы Асаубаев Руслан, және «ADILDIK JOLY» республикалық қоғамдық бірлестігінің өкілі Нұрахметова Айнугүл сөз сөйледі.

Бейне сұхбат арқылы білім алушылар  түрлі салалардағы сыбайлас жемқорлыққа өздерінің теріс көзқарастарын білдірді. Ореn space барысында айтылған әрбір ой-пікір пайдалы, өйткені біз бұл проблемаға қарсы тұру үшін өз күшімізді салуымыз қажет.