Талқылауға құжаттардың жобалары шығарылады

Құрметті әріптестер!

Талқылауға "Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан Университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамында мәдени-бұқаралық іс-шаралар өткізу туралы ереженің жобасы, сондай-ақ "Солтүстік Қазақстан университеті" КЕАҚ білім алушыларының тәрбиелік және әлеуметтік қызметі" Тұжырымдамасының жобасы және "М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті" КЕАҚ білім алушыларының әлеуметтік жетістіктерін бағалау Тұжырымдамасының жобасы шығарылады.

Құжаттардың жобаларымен танысуыңызды сұраймыз. Ескертулер мен ұсыныстар aekabikenov@ku.edu.kz эл. поштасына 12.05.2023 ж. дейін қабылданады.