«Отан қорғаушылар» - мақтанышымыз!

Отан қорғаушылар күні бүгінде қазақстандық сарбаздың өшпес абыройының бейнесі. Отан алдындағы борыш және антқа адалдық – ҚР әрбір азаматының құрметті міндеті. Біздің ЖОО-да 9 және 7 мамырға арналған салтанатты іс-шара өтті. Академиялық мәселелер жөніндегі басқарма мүшесі Рената Апергенова оқу ордамыздың ұжымын алдағы мерекелермен құттықтады. Ол әскери кафедраның оқытушылары мен студенттеріне алғыс хаттар мен ректор грамоталарын табыс етті.СҚО әкімінің Құрмет грамотасымен ӘК қызметкерлері Баходир Джуринов пен Ирина Кунтаева марапатталды.

Биыл біз Ұлы Отан соғысы Жеңісінің 78 жылдығын атап өтеміз. Қорқынышты жылдар мен, алапат кезеңді еске алу үшін ЖОО-ның жас әртістері жан тебірентерлік әндерді шырқады.