Sustainability Living Lab (SLL) бағдарламасына қатысуға шақырамыз

"National Conservation Initiative" корпоративтік қоры "Назарбаев Университеті" ДББҰ орнықты даму офисімен бірлесіп "Шеврон Мұнайгаз Инк" компаниясы демеушілік ететін және Университет студенттерін, профессорлары мен қызметкерлерін тарту арқылы кампуста орнықты даму жөніндегі зерттеу және инновациялық жобаларды енгізуге бағытталған Sustainability Living Lab (бұдан әрі – SLL) бағдарламасын іске асырады.

SLL бағдарламасының мақсаты: кампустарының тұрақты дамуын жақсартуға ықпал ететін университеттердің жасыл бастамаларын қолдау:
  • университет студенттеріне, оқытушыларына және қызметкерлеріне қолданбалы зерттеулер мен инновацияларды қолдану арқылы университеттің нақты экологиялық мәселелерін шешуге мүмкіндік беру;
  • тұрақты даму мәселелерінде университет қоғамдастығының ақпараттық білімін арттыру;
  • жобаларды іске асыру барысында алынған практикалық және білім беру тәжірибесі.
“National Conservation Initiative” корпоративтік қоры 2023 жылғы 31 мамырға дейінгі мерзімде университетіңіздің базасында SLL бағдарламасы шеңберінде жобалар конкурсын бірлесіп өткізуді ұсынады.
Конкурсқа қатысу үшін SLL http://www.sll.kz/application сайтында электрондық тіркеуден өту қажет.
Толығырақ ақпарат алу үшін green.campus@nu.edu.kz эектронды поштасы бойынша және 8 (7172) 69-4838 телефоны бойынша  хабарласуыңызды өтінеміз.