«ПЕДАГОГИКА ЖӘНЕ ПСИХОЛОГИЯ» КАФЕДРАСЫНЫҢ ПРОФЕССОРЫ, П.Ғ.Д. А.Ж. МЫРЗАЛИНОВА ҚАЗАҚСТАННЫҢ БЕЛГІЛІ ҒАЛЫМДАРЫ ЭНЦИКЛОПЕДИЯСЫНА ЕНГІЗІЛДІ!

«Педагогика және психология» кафедрасының профессоры, п.ғ.д. А.Ж. Мырзалинова «Әйел және ғылым: Қазақстанның әйгілі әйел ғалымдары-2023» Қазақстанның әйгілі ғалымдарының энциклопедиясына енді.

Энциклопедияда ғылым мен білімнің дамуына, тәуелсіз Қазақстанның қалыптасуына елеулі үлес қосқан, сондай-ақ сайыстық іріктеуден өткен ғалымдар туралы материалдар ұсынылған.

А.Ж. Мырзалинованың педагогикалық өтілі 1982 жылдың тамызынан бастап есептеледі. 1993 жылдан бастап қазіргі уақытқа дейін 700-ден астам ғылыми, ғылыми-әдістемелік, оқу және оқу-әдістемелік жарияланымдары бар. Оның ішінде-монографиялар: функционалдық сауаттылық бойынша (ҚазҰУ. Әл-Фараби, 2002; білім беру теңсіздігін азайту үшін ауыл мұғалімдерінің үздіксіз кәсіби дамуы (бірлескен авторлықта), 2022; оқу және әдістемелік құралдар, мақалалар, оның ішінде. СКОПУС (импакт-факторы бар) және КОКСНВО базасының басылымдарында, ҚР, РФ, Польша, Чехия, Венгрия, Англия, Литва, Қырғызстан, Украина және т.б. ғылыми-мерзімді басылымдарда біліктілікті арттыру курстарының білім беру бағдарламаларын әзірлеу нәтижелері бойынша авторлық құқықты мемлекеттік тіркеу туралы 5 куәлігі бар.

КеАҚ Ы.Алтынсарин атындағы жобасының (бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру) зерттеу тобының мүшесі. «білім мен ғылымды жаңғыртудың ғылыми негіздері» тақырыбындағы «білім мен ғылымдағы зерттеулер» басым бағыты бойынша (01.08.2022 ж.бастап қазіргі уақытқа дейін).

АЛМА ЖАҚЫМҚЫЗЫН ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ !!!