6В01901 – "Дефектология" дайындық бағыты бойынша XV Республикалық пәндік студенттік олимпиаданың нәтижелері

2023 жылдың 28 сәуірінде М.Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті" КЕАҚ "Арнайы және әлеуметтік педагогика" кафедрасының профессорлық-оқытушылар құрамы "6В01901 –" Дефектология " дайындық бағыты бойынша жоғары оқу орындары студенттері арасындағы XV Республикалық пәндік студенттік олимпиаданы ұйымдастырып, өткізді.

Олимпиадаға 9 жоғары оқу орнынан 9 команда қатысты:

1) Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті.

2) Қазақ ұлттық қыздар педагогикалық университеті.

3) "Сәрсен Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан университеті" КЕАҚ.

4) "Академик Е. А. Бөкетов атындағы Қарағанды университеті" КЕАҚ.

5) "Әлкей Марғұлан атындағы Павлодар педагогикалық университеті" КЕАҚ.

6) "Х. Досмұхамедов атындағы Атырау университеті" КЕАҚ.

7) "Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік университеті" КЕАҚ.

8) Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік педагогикалық университеті.

9) "Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті" КЕАҚ.

Студенттердің XV Республикалық пәндік олимпиадасының конкурстық қазылар алқасы  жеңімпаздарды   Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің дипломдарымен марапаттауды ұсынды:

І дәрежелі: "Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік университеті" КЕАҚ (Нетебай Фариза-29 балл);

II дәрежелі:

- "Академик Е. А. Бөкетов атындағы Қарағанды университеті "КЕАҚ (Тежозова Регина-26 балл);

- "Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті" КЕАҚ (Досалы Мерей-21 балл);

III дәрежелі:

- "Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті" (Шайхыслам Нұрай – 17 балл);

- "Сәрсен Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан университеті" КЕАҚ (Омарова Ақерке – 13 балл);

- "Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік педагогикалық университеті" (Мүсілім Әсел – 13 балл).

Олимпиаданың барлық қатысушылары мен жеңімпаздарын шын жүректен құттықтай отырып, кәсіби қызметтеріне шығармашылық табыс тілейміз.