2023 жылдың 20 сәуірінде СҚУ "Шет тілдері" кафедрасының аға оқытушылары "New Kazakhstan through the eyes of young people" тақырыбы бойынша ағылшын, қазақ және орыс тілдерінде үздік ғылыми студенттік жұмысқа конкурс өткізді. М.Қозыбаева Н. В.Бубнова, А. К. Саутбаева осы байқауға СҚУ тілдік емес мамандықтарының 1 курс студенттері қатысты. М. Қозыбаева, СҚУ колледжінің студенттері, № 10 орта мектептің, № 6 орта мектептің оқушылары.

Байқаудың мақсаты ғылыми-зерттеу жұмыстарына қызығушылықты дамыту және студенттер мен оқушылардың ғылыми әлеуетін ашу болды.

Студенттер мен студенттер ғылыми-зерттеу жұмыстарын жеке-жеке жүргізді, олар келесі критерийлер бойынша бағаланды:

- ғылыми стиль

- зерттеу сипаты

- өзектілігі

- материалды сауатты баяндау

Байқау жеңімпаздары:

1 орын-Исахова Аружан, гр.Б (о) - 22К, СҚУ;

2 орын-Оразбай М., гр.Б (о) - 22К, СҚУ;

Пиринова Жанель, 9 сынып, №6 ОМ;

3 орын - Рахимжанова Дария, СҚУ колледжі, гр. ПД 9-2

Бурдейлік Анастасия, № 10 мектеп, 7 сынып;

Әскер Ұлпан ЛРЛ-22, СҚУ.

Жеңімпаздар грамоталармен марапатталды.

Жауапты: кафедраның аға оқытушылары:

Бубнова Н. В., Саутбаева А. К.