2023 жылдың 15 сәуірінде Қазақстан, жақын және алыс шет елдердің тілдік емес мамандықтарының 1-2 курс студенттері арасында ағылшын тілінен "Language in the modern world" 3-ші Халықаралық Гумилев онлайн - олимпиадасы өтті.

Халықаралық олимпиада екі турда өтті. М. Қозыбаев атындағы СҚУ-ке мәлімделген 5 қатысушының ішінен 2-турға төрт адам қатысты: Amirhossein Moghaddasi Bardar,  АПО-22 тобы, Кучмезов Олег, АПО-22 тобы п.ғ.м., "Шет тілдері" кафедрасының аға оқытушысы Л. Ш. Исмагамбетованың жетекшілігімен; Еременко Павел, ИСУ (US)-22 тобы, Хроменко Юлия, ПвО-22 тобы, жетекшісі Федорова А.Т., "Герман-роман филологиясы" кафедрасының оқытушысы. Барлығы 250-ден астам қатысушы болды.

Бірінші тур аясында тыңдау және оқу өткізілді. Екінші турда студенттер ағылшын тілінде "Қазіргі әлемдегі тіл" тақырыбы бойынша білім мен қарым-қатынас дағдыларын көрсетті.

1 және 3 дәрежелі дипломдардың жүлдегерлері:

1 орын-Еременко Павел, гр. ИСУ (US)-22;

3 орын-Хроменко Юлия, гр. ПвО-22.

Барлық жеңімпаздарға бірінші, екінші және үшінші дәрежелі дипломдар табыс етілді, екінші турға өткен студенттер сертификаттар алды. Қатысушыларды сәтті дайындаған оқытушылар, сондай-ақ оқушылары олимпиадаға қатысқан білім беру ұйымдары алғыс хаттармен марапатталды.

Федорова Антонина Тимофеевнаға, "Герман-роман филологиясы" кафедрасының оқытушысы және

Исмагамбетова Ләйли Шокатовна, п.ғ.м., "Шет тілдері" кафедрасының аға оқытушысы, студенттерді даярлаудың жоғары деңгейі үшін.

Осы олимпиадаға қатысушыларға одан әрі жеңістер, қызықты таныстар, жағымды эмоциялар және лайықты марапаттар тілейміз! Жеке және біздің туған университетіміздің даңқы үшін жетістіктер мен жетістіктер!

Жауаптылар:

аға оқытушы Сырымбетова Д.С.

аға оқытушы Өмірзақова Т.Е.

оқытушы Жүсіпова А.Р.