"Healthy lifestyle"тақырыбында шығармалар байқауы

03.04.2023-28.04.2023 аралығында М. Қозыбаев атындағы СҚУ-де "Healthy lifestyle"тақырыбында шығармалар байқауы өткізілді. Байқауға тіл және әдебиет институтының, педагогика факультетінің, Құқық экономикасы тарихы факультетінің, жаратылыстану ғылымдары математикасы факультетінің 1 курс студенттері қатысты. Іс-шараның мақсаты: студенттердің салауатты өмір салтын қалыптастыру. Байқауға қатысушылар өз жазбаларында қазіргі уақытта дені сау болу қазіргі заманға айналатынын, сондықтан олар салауатты өмір салтын таңдайтынын атап өтті. Эсселерді бағалау критерийлері: студенттің жұмысының тақырыпқа сәйкестігі; материалды ұсынудың реттілігі; өзіндік және жаңашылдық; шығармашылық.

"Шет тілдері" кафедрасының аға оқытушылары Штро О.Г., Алешкина И.Х., Бексұлтанова Л.А. құрамында қазылар алқасы келесі студенттерді байқаудың жеңімпаздары деп санауға шешім қабылдады:

1 орын-Белоусова Полина, МЕ-22;

2 орын-Айтмұхаммет Айғаным, КЯЛ-22-к; Ташет Қаракөз, КЯЛ-22-к;

3 орын-Қасым Ұлмира, Б (о)-22-к; Омаров Даниял, Ю-22.

Жауапты: аға оқытушы, магистр Бексұлтанова Л.А.